Pratik Öneriler Video Pazarlama Başarı grubu Yardım için

. Video pazarlama işletme sahibinin kullanımına en etkili pazarlama tekniklerinden biridir. Başarıyla diğer iş pazarlama çabaları ile akıllı video pazarlama entegre ederek önemli ölçüde satışları artırmak ve kar karşılık gelen artış tadını çıkarabilirsiniz. Bu makale hıncahınç mevcut en iyi video pazarlama tavsiyesi ile olan

Video marketing

Herhangi pazarlama videosu kısa olmalıdır. Çoğu insan kısa dikkat mesafelerine sahip ve hızla aradığınız bilgi almak istiyorum. Uzun videoların segmentler halinde doğrayıp bir dizi olarak birkaç günde yayınlanmıştır edilmelidir.

Videonuzu yayınladıktan sonra, video açıklamasında web adresini içerir. Ayrıca açıklamasında videonuzu açıklayan birkaç anahtar kelimeler eklemek isteyecektir. Bu, kullanıcıların bilgileri bulmak ve motorlar etkili videoyu rütbe arama yardımcı olacaktır. Kişisel web adresi de videoda dahil edilebilir.

Dikkat çekiyor bir pazarlama video yapmak için iyi bir yolu, ürün veya hizmet nasıl çalıştığını insanları göstermektir. Web sitenizin sıkça sorulan sorular bölümüne birlikte bir video olabilir. Bu sadece size başka şeyler üzerinde çalışmak için daha fazla zamana sahip böylece sorular sorarak daha az insanlara yardımcı olabilir.

Başlıklar harika bir video pazarlama planı için anahtardır. Güçlü ve ilgili başlık izleyicileri videolarınıza çekecektir. Bu ne söyleyeceklerini teşvik edecektir addır. harika video pazarlama için uygun ve yaratıcı başlık yapmak için zaman ayırın.

Eğer pazarlama amacıyla bir video oluşturduğunuzda 2 dakikanın altında tutun. Eğer hedef kitle mesajın tamamını izlemek istiyorum ve bu çok uzunsa, onlar kapalı tıklayın olarak potansiyel kitlelere kaybedersiniz. Gerekirse her zaman takip videoda, bir fikri veya mesajı devam edebilirsiniz.

Sadece orada videolarınızı çıkmak yapmanız gereken ilk şey. Bazı yapmaya başlayın ve insanların gözlerini yakalar görmek. Sen en biliyor ve ilginç hale getirmek için bir yolunu ne konu bulmak gerekir. İnsanlar eğlenmek istiyorum.

Eğer onlara öğretmek veya onlarla paylaşmak için gidiyoruz Görüntüleyenlerinize anlatarak videonuzu başlayın. Bundan sonra, sözü aracılığıyla takip ve içerik sunmak. Eğer yapacaksın ve sonra yapacağız açıkça ne olduğunu belirtmek için, izleyiciler yine videolarınızı izlemek için olasılığı daha yüksektir.

Video pazarlama konusunda tavsiye en iyi parçalarından biri gerçek onu tutmaktır. Bir komut dosyası olun prova ve sonra videonuzu çekin. Yani orada kendisine hepsi bu. Sen üzerinde seyir sona erecek üretilen ve bundan daha fazlasını yaparsanız sahte. yayıncı sitesini görüntüle Gerçek dürüst ve güvenilirdir.

Bazı insanların monitörler için büyük ekran televizyonlar kullanarak internette sörf unutmayın. YouTube artık büyük video dosyalarını kabul eder. Yani, yüksek tanımlı içeriği burun kıvırmak yok. onlar sadece piksel sorunu bir elli inç plazma üzerindeki içeriğinizi arayan biri sizden satın olmaz.

Video marketing

! Video pazarlama ile başladıktan sonra, muhtemelen imkansız durdurmak bulacaksınız. Bu, etkili kolay, uygun maliyetli ve üretmek için gerçekten hızlı! Ayrıca, internet harita üzerinde işinizi koyabilirsiniz Sağ alt satırında ile birlikte müşteri tabanınızı artırılması. Yakında başladı alın ve video pazarlama potansiyelinizi fark

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *