video ile Pazarlama: İpuçları Ve Başarı Bring Tricks

video arkadaşlarınız ve ailenizle sosyalleşme için değil sadece. bu popüler sosyal medya sitesi geldiğinde işinizi büyümesine yardımcı olmak için pek çok farklı fırsatlar vardır. Aşağıdaki bilgiler size sunmak ve müşteri tabanınızı büyütmek için ne pazarlamak Video kullanmanıza yardımcı olabilir. bu popüler sosyal medya sitesi geldiğinde işinizi büyümesine yardımcı olmak için pek çok farklı fırsatlar vardır. Aşağıdaki bilgiler size sunmak ve müşteri tabanınızı büyütmek için ne pazarlamak Video kullanmanıza yardımcı olabilir. bu popüler sosyal medya sitesi geldiğinde işinizi büyümesine yardımcı olmak için pek çok farklı fırsatlar vardır. Aşağıdaki bilgiler size sunmak ve müşteri tabanınızı büyütmek için ne pazarlamak Video kullanmanıza yardımcı olabilir.

Video marketing

Tüm pazarlama anahtarıdır bunu neden yaptığını anlamaktır. nihai hedefiniz nedir? Eğer anladım o sahip olduktan sonra, daha kolayca müşteri haline gibi Video açmak istiyor tam olarak kim getirmek için bir plan oluşturabilirsiniz. Ne pazarladıkları - Yani bugün üretmeye başlayabilirsiniz?

Düzenli olarak fanlar ile iletişim kurun. Takipçileriniz ve ne istedikleri çok dikkat edin. Genel pazarlama fikirleri ile nasıl olabilir yararlı hayret olacaktır. Onlar aradıkları ne olduğu iyi bir fikir sahibi olarak hiç fanlar göz ardı etmeyin.

Düzenli video sayfanızı güncellemek için emin olun. Sizin Video sayfası ne kadar büyük fark etmez. Eğer düzenli olarak güncellemek için başarısız ediyorsanız, müşterilerinizin dikkatini kaybediyor olabilir. Sık sık sayfasında yayınlanması ve zamanında herhangi bir müşteri bir soru veya geribildirim cevap emin olun.

Özel kitleler kullanırsanız bunları hedeflenmiş reklamlar göndermek zorunda cari müşterilerinin e-posta adreslerini kullanmak mümkün olacak. Bu dönüşüm oranını artırır ve sitenizde tam teşekküllü satış içine potansiyel müşterilerin dönüştürür için reklam insanların vs. gibi kampanyalarının maliyetini düşürür.

Video marketing

Gerçekten Markanızı kapalı gösterir Video sayfasında bir kapak fotoğrafı kullanın. Örneğin, en çok satan ürünlerinden biri bir resmini göstermektedir. Sen halkın zihninde taze ürünlerinizi tutmak istiyoruz ve sağ kapak fotoğrafını seçerek sizin için çok daha kolay yapabilirsiniz.

Video pazarlama taraftarların sağlam bir temel yaşıyor başarıya ilk adımı. Eğer birkaç bin video taraftarların bir üs kurduk sonra için önemli pazarlama yatırımları kaydedin. bu hedefe ulaşmak zaman, promosyonlardan Daha fazla takipçi kazanmak.

Beğeniler elektrik faturanızı ödemez, hisse eve domuz eti getiremez ve yorumlar çalışanlarınızın maaşlarını ödemeyecek. Bunların hiçbiri doğrudan kar açmak yardımcı olur. Kolayca hiç bir video iş sayfasında yatırımı yapmadan Video reklamını, bu nedenle diğer seçenekleri düşünün ve ne kadar para onlar sizi yapabilirsiniz olabilir.

Video iş sayfasında kitleye konuşun. Birisi Duvarında bir şey yazmak için zaman alıyor, bunları cevaplamak gerekir. Bu işinizi demesinden benzer. Telefonda, onlarla konuşmak ve iyi bir izlenim yaratmak için onların sorulara cevap verecek. Bu kavram e-posta ve web formu gönderimleri ile aynıdır. Bu Video sayfası ile aynı olmalıdır.

Video Bir profil resmi ve kapak resmini hem sahip olmasını sağlar. Bunların her ikisi de iş ile ilgili bir şey olduğundan emin olun. Buna ek olarak, resimler çok karmaşık ya da gösterişli yapmazlar. Onları hedef pazara kolayca tanımlanabilir olmak istiyorum. Eğer böyle değilse, birisi sayfası hakkında gerçekten ne hakkında karışık olabilir.

Video marketing

! işinizi yararına video pazarlama kullanmak istiyorsanız, bu harika bir karardır. Sadece bu kadar çok insan neden bunları denemiyorsunuz günlük olarak Videosu kullanan, ancak arkadaşlar ve aile ile paylaşmak için kullanabilirsiniz yoktur. insanlar pazarlama cadde için video sayfası oluşturarak mesajını yaymak için izin ver.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *