video Pazarlama zaman Kullanılır Faydalı tavsiye

. pazarlamanın ne tür ilginizi çekiyor? o video gelince, gerçekten müşteriler ve potansiyel müşterilerle ulaşmaya caddeleri çeşitli alabilir. Yalnızca hayal gücü ve eğitim olarak devre dışı bırakılmıştır ve bu makalede, en azından, ikincisi ile size yardımcı olacaktır. Herkesin farklı nedenlerle video kullandığından Video pazarlama çeşitli kitlelere farklı bir çekiciliği vardır. Eski arkadaşlar ve aile ya da oyun oynamak ile ilişkileri sürdürmek olsun, insanlar Video'da sunulan farklı sayfaları göreceksiniz. Bir pazarlama anlamda bu yararlanın ve video benzersiz bir şekilde işinizi yarar izin Herkesin farklı nedenlerle video kullandığından Video pazarlama çeşitli kitlelere farklı bir çekiciliği vardır. Eski arkadaşlar ve aile ya da oyun oynamak ile ilişkileri sürdürmek olsun, insanlar Video'da sunulan farklı sayfaları göreceksiniz. Bir pazarlama anlamda bu yararlanın ve video benzersiz bir şekilde işinizi yarar izin Bir pazarlama anlamda bu yararlanın ve video benzersiz bir şekilde işinizi yarar izin . pazarlamanın ne tür ilginizi çekiyor? o video gelince, gerçekten müşteriler ve potansiyel müşterilerle ulaşmaya caddeleri çeşitli alabilir. Yalnızca hayal gücü ve eğitim olarak devre dışı bırakılmıştır ve bu makalede, en azından, ikincisi ile size yardımcı olacaktır.

Video marketing

Video sayfa kitlenizi başka bir yerde almanız mümkün olmadığını bilgiyi içermesi gerekir. Onlar eski içeriğini okuduğunda gibi hissettiklerinde, o onlara geri dönmeleri için teşvik vermeyecektir. Eğer sayfaya abone olan kişiler için geçerlidir özel içerik sunmak emin olun.

Mesaj şey Video sayfasında her gün. Muhtemelen Video pazarlama artırmak için tek ve en etkili yolu Video'da aktif bir katılımcı olmaktır. Yani, yeni yayınlar yazarak yeni fikir paylaşımı, web üzerindeki ilginç şeyler geçiş demektir. Kullanıcıların sayfanızı görmek için sen daha aktif, daha fazla fırsat var.

Video sayfa düzgün iş veya şirketi temsil emin olun. sunduğunuz öğrenmeye ilgilenen çünkü genellikle sayfanızın fanlar bulunmaktadır. Eğer ürün veya hizmetleri hakkında herhangi bir detay yoksa, onlar da size sunuyoruz ne olduğu konusunda kafası karışık olabilir.

Video reklamlar iyi bir uyum olup olmadığını görmek. Video sayfasına Normal mesajlar yalnızca geçerli takipçileri Ürünlerinizi teşvik edecektir. Ulaşmak istediğinizde, Video reklamları iyidir. Bunlar pahalı değildir ve büyük bir fark yaratabilir.

Video sayfasını gerçekten güçlü bir tema verin. ne hakkında bilmek ve sayfanızın grafiksel görünüm içinde teslim. Unutmayın, yeni video misafirler üzerinde mükemmel bir ilk izlenim bırakmaya az bir şans var. Gerçek fanlar bunları açmak için öncelikle sayfa yükten teslim etmek lazım.

Sayfanızı güncellemek için en uygun zamanı olarak başkasının tavsiyesi güvenmeyin. Kar amacı gütmeyen bir kişi hafta sonunda daha fazla hayırsever olduğunu bulmak olsa da, o müşterilerinizin aslında iş yerindeki sayfasını kontrol edilmez anlamına gelmez. Eğer gönderme gerekirken anlamaya kendi araştırma yapın.

Çok sık güncellemeler yayınlayarak kaçının. abonelerinizin güncellemeler ile ilgilenen olmadığını fark ederseniz, güncelleme sıklığını azaltmayı deneyin. Bunu daha sonra daha değerli güncellemeler gönderebilir paylaşmak istediğiniz içeriği kaydedin. Abonelerinizin düzenli video kontrol ederseniz bir günlük Güncelleme yayınlanıyor sizin en iyi seçenektir.

Video sayfasındaki bilgileri vurgulamak için özelleştirilmiş sekmeleri oluşturun. Bu şekilde açıkça ayrı promosyonlar, kuponlar, beleşe ve bunları sizin duvara mesaj kaybolmak kalmadan iş hakkında vurgulamak istiyoruz başka şeyler yapabilirsiniz. Yarışma veya promosyon bittiğinde, basitçe video sayfasından o sekmeyi kaldırın.

Video marketing

Şimdi en azından kendiniz için onları anlamaya nasıl how, ne, neden, nerede, ya anlamak, sadece hayal sağlamanız gerekmektedir olağanüstü bir video pazarlama kampanyası oluşturmak için. ilk defada doğru iş yapmak için gerekli zaman ayırın. Bunu yaptığınızda, kampanya gerçekten geri almalıdır. Artık how anlamak, ne, neden, ne zaman ve nerede, ya da en azından kendiniz için onları anlamaya nasıl, sadece olağanüstü bir video pazarlama kampanyası oluşturmak için hayal sağlamanız gerekir. ilk defada doğru iş yapmak için gerekli zaman ayırın. bunu kaz Bunu yaptığınızda, kampanya gerçekten geri almalıdır. Artık how anlamak, ne, neden, ne zaman ve nerede, ya da en azından kendiniz için onları anlamaya nasıl, sadece olağanüstü bir video pazarlama kampanyası oluşturmak için hayal sağlamanız gerekir. ilk defada doğru iş yapmak için gerekli zaman ayırın. Bunu yaptığınızda, kampanya gerçekten geri almalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *